Niekonwencjonalna biżuteria

biżuteria srebrnaGustowne dodatki kojarzą nam się głównie z wieloma pierścionkami, kolczykami bądź wisiorkami. Istnieje jednak poważna grupa produktów tak zwanych okazjonalnych, które może nie znajdą się na naszym ciele, ale z pewnością znacząco uatrakcyjnią wygląd naszego mieszkania.

Nietypowe rozwiązania

Tego typu biżuteria srebrna charakteryzuje się przede wszystkim wielością form i kształtów. Poszczególne projekty zachwycają swoim wyglądem, a także nowatorskim wykorzystaniem dostępnych ozdób. Wśród nich można wymienić między innymi srebrne:

  • łyżeczki,
  • zakładki do książek,
  • grzechotki,
  • róże,
  • noże,
  • zawieszki.

Praktyczne ozdoby

Ich niezwykle atrakcyjna forma sprawia, iż mogą zająć honorowe miejsce w naszym mieszkaniu. Co więcej, idealnie nadają się na prezent z okazji różnych uroczystości.

Poza walorami czysto estetycznymi, tego typu biżuteria wyróżnia się również za sprawą praktycznego zastosowania. Dobrym na to przykładem są chociażby wspomniane zakładki do książek, których z powodzeniem możemy używać. Należy pamiętać oczywiście o odpowiedniej pielęgnacji srebra. Zaopatrzyć musimy się nie tylko w delikatne ściereczki, ale również różnego rodzaju specyfiki, posiadające właściwości pielęgnacyjne i konserwujące. Z pewnością dzięki temu nasze srebro będzie cieszyło swym wyglądem przez wiele lat, bez żadnych uszczerbków.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Biżuteria i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz